css/ Medentazone Sağlık ve Bakım Ürünleri Ltd
adasd

DENTISTE Premium Care & Prebiotic Concept

DENTISTE Premium Care & Prebiotic Concept

Ağız Sağlığını Güçlendirecek Bakterileri Destekle!

Neden Probiyotikli Diş Macunu?

Ağız içerisinde yaklaşık 6 milyardan fazla bakteri vardır. Bu bakterilerin bir kısmının ağız sağlığımız için faydalı bakteriler olduğunu biliyor muydunuz?

Ağız içerisinde yaklaşık 6 milyardan fazla bakteri vardır ve bunların bir kısmı ağız sağlığı açısından faydalıdır. Ağız bakımı sırasında zararlı bakteriler ile beraber yararlı bakterilerinde miktarını azaltırız. Postbiotikler ile desteklenerek hazırlanmış Dentiste’ Premium Care Concept Diş Macunu sayesinde, ağız florası dengesi korunur ve güçlenir.

Dentiste’ Premium Care Ağız Bakım Diş Macunu;

  • Prebiyotikler sayesinde yararlı bakteriler desteklenir ve ağız florası dengelenir.
  • Ağız sağlığı ve genel bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur.
  • 12 saate varan koruma sağlar.

Kore’de 3 yıl üst üste “Yılın Markası” seçilen Dentiste Ferahlığını yaşayın!

 

DENTISTE Premium Care & Prebiotic Concept Faydaları:

Posbiotikler ile desteklenerek hazırlanmış Dentiste’ Premium Care Diş Macunu sayesinde, ağız florası dengesi korunmakta, ağız sağlımız güçlenmektedir. Ağız içerisindeki tükürük kalitesini daha çok artırabilecek bu yeni diş macunu ile keyifli bir ağız bakımı sizleri beklemekte. Dentiste’ Premium Care, Prebiotik kompleks, CPC, Çinko ve florür ile geliştirilmiş formülü sayesinde ağız bakımına yoğun şekilde ihtiyaç duyan ve hassasiyet gösteren özel bir diş macunudur.

Tartar oluşumunu engelleyen içeriğe sahiptir. Bitkisel içerikler ve çinko sayesinde Ağız Kokusuna karşı etkilidir Florür sayesinde özel bir koruma sağlar. Cetylpyridinium chlpride (CPC) sayesinde diş eti hastalıklarına sebebiyet veren plakları azaltır. Diş lekelerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur

 

Bitkisel Kompleks:

Özel formülünde yer alan; Probiyotikler ile ağız sağlının dengelenmesine Sodyum Florür ile diş minesinin güçlenmesine Cetylpyridinium Chloride ve Çinko Laktat sayesinde ağız kokusunun azalmasına yardımcı olur.