css/ Medentazone Sağlık ve Bakım Ürünleri Ltd
adasd

Hakkımızda

Sağlık alanında uzmanlaşmak amacıyla kurulan Medentazone; insan sağlığına yönelik ürün ve hizmetleri araştırmak ve ülkemize kazandırmak üzere 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta ürettiği ürün ve hizmetleri iştiraki olduğu Öncü Dental üzerinden ülkemiz pazarına sunan firma gruba yeni bir faaliyet alanı daha kazandırdı. 2017 yılı başlarında yapılan araştırmalar sonucunda hızlı tüketim alanında da faaliyetlerde bulunulmasına karar verildi. Yenilenen vizyonu ve geçmişten gelen 20 yılı aşkın tecrübesi ile üzerine odaklanılan profesyonel sağlık ürün gruplarından uzmanı olduğu “ağız ve diş sağlığı” alanından başlayarak son kullanıcıya yönelik ürünlerin de ülkemize kazandırılması yönünde çalışmalar başlatıldı.

Bugüne kadar ağız bakımı üzerine yapılan çalışmalarda karşılaşılan hastalıklara profesyonel çözümler sunmak ve ülkemiz diş hekimliği sektörüne katkı sağlamak üzerine odaklanan ekip; Medentazone olarak bundan sonra “ağız ve diş sağlığı” açısından hastalıklar ile karşılaşılmadan önce kişilerin kendi yapması gereken bakımlar ve alanında öncü ürünleri halkımız kullanımına sunmaya odaklanmıştır. Böylelikle Medentazone ekibi olarak hasta olduktan sonra yapılacak tedavilerden ziyade; hasta olmamak için ne şekilde bir yaşam tarzı belirlememize dayalı; kullanmamız gereken kişisel bakım ürünlerine odaklanmıştır.

Uzakdoğu’da kişisel bakımın toplumsal terbiye içindeki önemi dünyaca bilinmektedir. Bu coğrafyalarda genel yaşam kalitesini yükseltmeyi temel prensip haline getirmiş Ayurvedik yaşam biçimi her alanda etkisini göstermektedir. Bu yaşam biçiminden yola çıkarak özellikle doğal bitkilerden güç alan formülleri ile üretilen  'DENTISTE AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ’ nin  2017 Kasım ayı itibariyle TEK DAĞITIMCISI olduk. “Ağız Sağlığı” konusunda nihai tüketici ile buluşacak Dentiste Nighttime Herbapeutice Ağız Bakım ürünleri ile hızlı tüketim ürünleri sektöründe uzman perakendelerdeki raflardaki yerimizi alıyoruz.

“Sağlıklı bir gülümseme sağlıklı bir vücut demektir” diyen Dentiste ile beraber Türkiye’de yaşamın her alanında doğal ve sağlıklı yaşama saygı duyan, kendine özen gösteren kişiler ile buluşacağız. Kişinin yaşam kalitesini arttırma çabası ve hayatına bu bakımdan katkıda bulunacak ürünler ile onlara hizmet vermek en büyük hedefimizdir. 20. yüzyılın sonlarından itibaren ağız ve diş sağlığı alanında diş hekimlerine yönelik öncü faaliyetlerimiz ile ülkemiz insanının en iyiye en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşması gerektiğine olan inancımıza istinaden profesyonel diş hekimlerine yönelik çalışmalarımıza başlamıştık.  Kazandığımız bilgi birikimimiz ile çalışma hayatımıza; aynı prensiplerimiz ile her evde de olması gerektiğine inandığımız ürünlerimiz ile devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi ekibimizle “ara sıra değil”, “kaliteli – sağlıklı yaşamın sürekliliği” inancımızla çalışmaya ve ülkemiz için enerjimizi ortaya koymaya devam edeceğiz.

Yönetici Ortak
Erkan UÇAR

İnsan ve çevre sağlığına zarar vermeden, uluslararası standartlarda üretilmiş ağız bakım ürünlerimizi, ülke çapında uzman perakendelerde bulunurluğunu sağlar ve satarız. Sağlıklı yaşam tarzını benimseyen ve sağlıklı yaşam uygulamalarını yakından takip eden tüketicilerin beklentilerini kaliteli ürünlerimiz ile karşılarız. Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz sektörde insan hayatına değer katacak çözümler üreterek yaşamlarına katkıda bulunmak.

Sağlıklı bir gülümseme sağlıklı bir vücut demektir. İnsan hayatında sağlıklı bir denge oluşturmak ve bu doğrultuda değişen tüketici beklentilerini anlayıp bu doğrultuda gerekli ürün ve hizmeti sunmak Yurtiçi ve yakın coğrafyadaki pazarlarda bulunduğumuz kategoride ulusal ve uluslararası firmalar ile rekabet edebilen bir kuruluş olmak.

Adaletliyiz: İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.
İnsan Odaklıyız: Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.
Güveniliriz: Dürüstlük ve saygı çerçevesinde hareket ediyoruz; şeffaflığı teşvik ediyoruz
Yenilikçiyiz: Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz