css/ Medentazone Sağlık ve Bakım Ürünleri Ltd
adasd

DENTISTE Premium & Natural White

DENTISTE Premium & Natural White

Güvenle Gülümse!

Yapılan araştırmalara göre katılımcıların %90’ı beyaz dişler ve güzel bir gülümsemenin kendine olan güvenlerini arttırdığını söylemektedir.

Sigara, kahve, çay tüketimi ile dişleriniz yoğun renk pigmentleriyle lekelenir. Özellikle tütündeki katran ve nikotin oksijenle reaksiyona girerek sarımsı bir maddeye dönüşür. Zaman içerisinde yediğimiz asidik yiyeceklerin etkisi veya sert diş fırçalamanın etkisi ile dişimizin dış emaye tabakası incelir ve sarımsı dentin tabakasının çoğunu gösterir.

DENTISTE Premium & Natural Beyazlatıcı diş macunu formülü içeriğinde bulunan dişlerin beyazlamasına ve diş minesinin güçlenmesine yardımcı olan Nano – Hidroksiapatit sayesinde daha sağlıklı ve daha beyaz bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlar.

  • 2 hafta düzenli kullanılması sonucunda dişlerinize doğal parlaklığını geri kazanır.
  • Dişinizin doğal rengine kavuşmasına sağlar.
  • Beyazlatma işlemi yapılan dişlerin iyileşme sürecinde destekleyici bir ürün olarak kullanılması önerilir.
  • Dentiste Nighttime Ağız Kokusuna karşı diş macunu vaz geçilmezin olduysa geceleri Nighttime, Gündüzleri Preimum & Natural White kullanmanızı öneririz.

 

Kore’de 3 yıl üst üste “Yılın Markası” seçilen Dentiste Ferahlığını yaşayın!

 

Bitkisel Kompleks:

Ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olan antiseptik ve antibakteriyel özellikteki bitkiler ile özel olarak formüle edilmiştir.