css/ Medentazone Sağlık ve Bakım Ürünleri Ltd
adasd

DENTISTE NIGHTTIME Herbapeutic Diş Macunu - Pump

DENTISTE NIGHTTIME Herbapeutic Diş Macunu

Ağız Kokusuna Son!

İlk kullanımdan itibaren %93 memnuniyet oranı ile etkili ağız bakımı.

Florür - Paraben - Gluten içermez!

DENTISTE' Nighttime Herbapeutic Diş Macunu gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterilerin oluşumunu azaltarak her sabah ferah bir nefes ile uyanmanıza olanak sağlar.

Kore’de 3 yıl üst üste “Yılın Markası” seçilen Dentiste Ferahlığını yaşayın!

 

DENTISTE NIGHTTIME Herbapeutic Diş Macununun Faydaları:

Ağız Kokusuna Karşı Diş Macunu DENTISTE 'Nighttime Herbapeutic Diş Macunu gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olur. Dişleri temizlemeyi ve uyku sırasında korumayı destekler. FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermeyen Dentiste’ Nighttime Herbapeutic diş macunu sigara ve kahve tüketimi fazla olan kişiler ile sağlıklı dişlere ve ferah bir ağız kokusuna sahip olmanın verdiği güven hissini duymak isteyen herkese özellikle tavsiye edilir. Deneyenlerin %93 ü ilk kullanımdan itibaren etkisini gördüklerini belirtmiştir. Sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içerir.

Pompa formu ile kullanımı daha kolay ve size özel…

Bitkisel Kompleks:

Ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olan antiseptik ve antibakteriyel özellikteki bitkiler ile özel olarak formüle edilmiştir.